budowa basenu betonowego

Basen w technologii betonowej

Niedawno rozpoczęliśmy budowę kolejnego basenu dla jednego z naszych Klientów. Jest to klasyczna niecka wykonana z betonu, uzdatnianie wody poprzez system skimmerów. Niecka wyposażona w roletę przykrywającą lustro wody i przeciwprąd. Wejście do basenu będzie po wygodnych schodach zlokalizowanych w narożniku. Docelowo basen będzie wyłożony płytkami lub mozaiką – na chwilę obecną inwestor jeszcze nie zadecydował J

Sala basenowa, w której zlokalizowany jest basen będzie posiadała własną wentylację z osuszaniem powietrza i nadmuchami na okna – zestaw urządzeń niezbędny dla basenów w pomieszczeniach.

Zaletą niecek basenowych z betonu jest możliwość wykonania praktycznie każdego kształtu i wielkości basenu – ograniczeniem będzie tylko fantazja i możliwości finansowe inwestora. Niecki żelbetowe z reguły wykonujemy w realizacjach basenów domowych i hotelowych – jest to idealny materiał przy realizacjach basenów w pomieszczeniach.

Żeby przybliżyć Wam technologię budowy takiego basenu, zamieszczamy kilka zdjęć z pierwszego etapu prac. Wkrótce oczekujcie dalszych informacji.