BASENY POLIESTROWE

Każdy, kto kiedyś zastanawiał się czy basen przy domu jest w zasięgu jego możliwości powinien zapoznać się z technologią basenów gotowych. Basen taki wytwarzany jest z wysokiej jakości żywic poliestrowych zbrojonych włóknem szklanym. Niecka taka jest praktycznie niezniszczalna – zaszkodzić jej może tylko duży młotek i ewentualnie wiertarka ☺
Niecki produkowane są w kilkunastu kształtach i wielkościach, Klient może wybierać z kilku kolorów żelkotu (wierzchnia, widoczna warstwa żywicy).

Technologia

Basen dostarczany jest na miejsce montażu w jednym elemencie – jest to wręcz idealna technologia do zastosowania jako basen wkopany w ogrodzie czy przy domu lub pensjonacie.
Gotowy efekt zależy już tylko od inwencji i stylu inwestorów – można okolice basenu obłożyć kamieniem, posiać trawę, ułożyć drewniany taras. Posiadamy duże doświadczenie w doborze niecek i projektowaniu całości przedsięwzięcia, innymi słowy dostarczamy rozwiązania „pod klucz”. Nasi pracownicy jako jedni z pierwszych w Polsce montowali gotowe baseny poliestrowe różnych producentów – kilkanaście lat temu były to produkty niemieckie i holenderskie, obecnie z pełną odpowiedzialnością oferujemy Klientom baseny wyprodukowane w Polsce.
Baseny poliestrowe przystosowane są doskonale do polskich warunków pogodowych, nie straszna im polska zima ani letnie upały. Prawidłowo zamontowany i eksploatowany basen poliestrowy będzie Państwu służył przez długie lata a zastosowane technologie uzdatniania wody i ogrzewania pozwolą cieszyć się kąpielą w czystym i bezpiecznym otoczeniu. Warto się wcześniej przygotować na ciepłe lato.
Slide #1

I am item content. Click edit button to change this text.

Slide #3

I am item content. Click edit button to change this text.

Slide #2
I am item content. Click edit button to change this text.
Slide #4
I am item content. Click edit button to change this text.

Jaki duży może być basen poliestrowy [plastikowy]?

Oferujemy gotowe niecki o wielkościach od 4,2 m do ponad 11 m długości. Szerokość niecki poliestrowej to przy najmniejszych nieckach 2,7 m do 4,25 m dla największych. W ofercie są także brodziki dla dzieci i niewielkie baseny, które można zainstalować jako wanny spa z dowolnie konfigurowanym hydromasażem. Baseny mogą mieć różne kolory – standardowo dostarczamy niecki w kolorach niebieskim jasnym, niebieskim ciemnym, białym, jasnoszarym i piaskowym.Dla osób zainteresowanych możemy przygotować próbniki kolorów.

Jakie są ceny basenów poliestrowych ?

Cena niecki basenu poliestrowego zależy od jego wielkości. Cena najmniejszego basenu o długości 420 cm i szerokości 270 cm to 16 900 PLN brutto. Największa gotowa niecka z wbudowaną wanną spa i wygodnymi schodami to koszt około 85 000 PLN.

Formularz kontaktowy

Nasi Partnerzy