WANNY SPA

Seria wanien Sundance 880 to jedna z najbardziej dopracowanych na świecie wanien spa. Długa obecność na rynku pozwala bez przesady powiedzieć, że modele wanien Serii 880 to perfekcja w każdym calu. Używane do produkcji technologie i podzespoły są niemal w całości opatentowane i produkowane wyłącznie na potrzeby Sundance Spas. Wanny serii 880 wyposażone są w panele LCD z możliwością zmiany kierunku obsługi, przełączniki kierunku masażu i regulacji ilości powietrza, tytanowe elementy grzejne i energooszczędne pompy masażowe. Modele serii 880 to ukoronowanie długoletniego procesu projektowania i produkcji.
Wanny wyznaczają wysokie standardy użytkowe i uznane są na całym świecie jako najbardziej luksusowa linia kompaktowych minibasenów. Znajdziesz tutaj unikalne rozwiązania do masażu stóp (kopuła z dyszami masażowymi na dnie wanny), opatentowane dysze Fluidix™, każda spełniająca inne funkcje i odpowiedzialna za inną część ciała.

Możliwości wanien Spa

Wygodne pełnowymiarowe leżanki pozwalają na pełne odprężenie całego ciała, masujące strumienie wodne mogą być dowolnie sterowane i napowietrzane tak, aby idealnie dopasować moc masażu do indywidualnych potrzeb.
O odpowiedni nastrój zadba oparty na technologii LED system wielokolorowego oświetlenia SunGlow™ z możliwością zmiany koloru. Minibaseny wyposażone są w miły dla ucha i oka wodospad z możliwością regulowania strumienia wody. Dla osób którym zależy na leczniczych i terapeutycznych właściwościach masażu polecamy modele z rewelacyjnym siedziskiem Accu-Ssage™.

Prestige Spa – wyrafinowanie i luksus

Oczywiście nie zapomniano o koloroterapii, wygodnych zagłówkach ComforTone™, doskonałej jakości dźwięku w opcji BlueWave™ z głośnikami JBL i aromaterapii SunScents™

Wanny Spa - same korzyści

Seria 880 jako najbardziej dopracowane minibaseny na świecie to osiem modeli mogących pomieścić od 2 do 8 osób. Zrelaksujesz się z rodziną, miło spędzisz czas podczas spotkań towarzyskich.

Napisz do nas jeżeli chcesz uzyskać większą ilość informacji

Prezentacje wybranych modeli wanien Sundance Spas

Formularz kontaktowy

Nasi Partnerzy