sauna domowa

Sauna w domu. Luksus czy już standard?

Czy stworzenie sobie w domu strefy wellnes z sauną fińską czy „infrared” ( na podczerwień) jest karkołomnym i drogim zadaniem?

I tak i nie. Na rynku istnieje masa wyspecjalizowanych firm. Między innymi nasza AKVAFALO Polska i można skorzystać z naszego i innych, doświadczenia. Sauny domowe są faktem od kilkunastu lat. Mnogość modeli, aranżacji pozwala naprawdę przebierać w ofertach. Przede wszystkim zacznijmy od projektu, od myśli gdzie chcemy mieć takie urządzenie. Zawsze warto skorzystać z konsultacji fachowców, gdyż może okazać się, że wymarzone przez nas miejsce po prostu się nie nadaje. Pomyślmy ilu osobowa ma być sauna. Najczęściej w domach jednorodzinnych czy mieszkaniach z poddaszem montujemy sauny 2-3 osobowe. Często projekt jest indywidualny i idealnie dopasowany do potrzeb klienta. Oferujemy różnorakie wykończenia. Może być prosto i schludnie a może być luksusowo. Tu już granicą jest nasz portfel ale nie wyobraźnia. Obecnie modna jest ekologia tak więc starannie dobieramy materiały pamiętając, że muszą być odporne na wysokie temperatury. Dobieramy odpowiednią wentylację. Ostatnio bardzo modne są sauny parowo-ziołowe. Bezpieczne dla każdego i pozwalające na dodatkową inhalację przy użyciu kompozycji aromatycznych ziół. Istnieje naprawdę sporo różnorodnych rozwiązań. Posiadacze domów mogą pomyśleć o dobudowaniu sauny do stojącego budynku. Mieszkańcy bloków muszą pamiętać, że sauny wymagają podłączenia prądu trójfazowego.

Korzyści z posiadania sauny są ogromne. To relaks i zdrowie, świetny sposób na spędzanie czasu.

Zapoznajcie się Państwo z naszą ofertą. Prosimy o kontakt, udzielimy wszelkich niezbędnych informacji.

W linku poniżej możecie Państwo zobaczyć przykładowy projekt a na załączonych zdjęciach cudowna sauna na poddaszu na strychu u jednego z naszych klientów

https://sauna.akvafalo-polska.pl